Przez ponad 60 lat ALTREX jest marką, która gwarantuje bezpieczeństwo, odpowiedzialność i innowacyjność.
To lider w branży pod względem jakości, wiedzy, doświadczenia, a zwłaszcza innowacji. ALTREX stale unowocześnia i produkuje wysokiej jakości asortyment zarówno do prac profesjonalnych jak i domowych. Wyroby te mają na celu pomóc użytkownikowi w bezpiecznej pracy na dużych wysokościach. Altrex-Lemar to odpowiedni wybór dla każdego zadania!

ALTREX-LEMAR oferuje kompletny i innowacyjny zakres urządzeń do prac na wysokości.
Bez względu na to, czy dotyczy to rusztowań jezdnych, modułowych systemów rusztowań, podwieszanych platform, drabin, pomostów czy też podestów. Firma ALTREX-LEMAR to jakość obsługi, trwałość i gwarancja bezpieczeństwa pracy. Nasze produkty zostały opracowane przez specjalistów z odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą, że dla użytkownika najważniejszym jest bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokości.

ALTREX-LEMAR to właściwy partner do opracowywania niestandardowych rozwiązań.
W takich przypadkach firma oferuje wykonywanie indywidualnych zamówień . ALTREX zatrudnia specjalistów z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem do realizacji tego typu projektów. Osobiście doradzą klientowi najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie, bez względu na to, czy dotyczy to stadionu piłkarskiego, silosów czy wieży wspinaczkowej.

ALTREX posiada wysoko zaawansowane fabryki produkcyjnie z w pełni zautomatyzowanymi robotami spawalniczymi.
Jako specjalista w dziedzinie spawania aluminium, ALTREX gwarantuje jednolity, wysoki poziom jakości w spawalnictwie potwierdzony przez nasz certyfikat ISO-9001. Marka ALTREX-LEMAR to wysoka jakość produktów oraz ich eksploatacji.

ALTREX posiada międzynarodową sieć sprzedaży.
Nasi partnerzy mają duże doświadczenie i znajomość rozwiązań przy pracach na wysokości. Wybór naszej marki to wybór jakości i bezpieczeństwa.

ALTREX posiada własne centrum szkolenia i edukacji w Holandii.

ALTREX-LEMAR gwarantuje transport produktów na terenie całego kraju.

Katalog on-line

Zobacz więcej

Śledź Altrex LEMAR w mediach społecznościowych: